Header Image

Kuidas tulla

Seto Folgile saab tulla autoga, bussiga, rongiga, rattaga ja laevaga!

Rongiga

Värskale lähim rongipeatus on Ilumetsa. Värskasse jääb sealt veel 15 km, mida on võimalik läbida näiteks jalgrattaga. Rongi sõidugraafik www.elron.ee.

 

Bussiga

Nii Tallinnast kui Tartust sõidavad bussid Värskasse mitu korda päevas. Küll aga peavad Tallinnast tulijad arvestama Tartus ümberistumisega. Täpsem info www.tpilet.ee või www.peatus.ee.

 

Jalgrattaga

Seto Folk armastab jalgrattaid! Värskas on ka korralikud valgustatud kergliiklusteed, mis väntamise eriti mõnusaks teevad.

 

Jalgsi

Mööda erinevaid RMK matkaradu on võimalik jõuda Värskasse ka jala! Soovitame näiteks Peraküla-Aegviidu-Ähijärve / Kiidjärve-Piusa. Matkatee marsruudi ja lisainfo leiad SIIT.

 

Laevaga

16. juuni kell 11 väljub Tartust Setoline’i mootorlaev Alfa ning kõigil soovijatel on võimalik kaasa sõita! Pileti hind 15/10 €, lisainfo ja piletid www.setoline.ee.

 

Autoga

Kui ikka ilma autota kuidagi ei saa, siis koordineeri sõprade, tuttavate ja teiste folgile tulijatega ning tule täis autoga. Auto saab parkida folgiala läheduses asuvasse parklasse. Põlva-Karisilla vaheline teelõik on remondis, seega soovitame Värskale läheneda Räpina poolt!