Header Image

Jutukonkurss

Seto Folgi jutukonkurss Metsa poole lastele ja noortele

Setomaa metsad on igasugu põnevaid lugusid ja metsaelukaid täis. Ning suisa õnnekombel toimub sel aastal, 16.–18. juunini Setomaa metsades ka „Seto Folk“, mis annab kõigile huvilistele võimaluse meile külla tulla.

Enne aga, kui Seto Folk algab, kuulutame välja „Seto Folgi jutukonkursi Metsa poole“. Kirjutada võid kõigest, mis Sul metsaelukatega seostub: on see siis omaloominguline jutt, perepärimus mõnest metsaelukatega seotud loost, millest vanemad või vanavanemad on Sulle pajatanud, või kirjutad koguni luuletuse.

Jutukonkursi töid ootame märtsikuu lõpuni aadressil annela.laaneots@setomaa.ee

Seto Folgi jutuvõistluse parimad saavad auhinnatud. Konkursitööd loeb läbi auväärt žürii ja parimad lood avaldatakse Seto Folgi trükistes.

a) kuni 10aastased

b) 10–15 aastased

c) üle 15aastased

Metsaelukate meisterdamine

Seto Folgi loominguline konkurss Metsa poole lastele ja noortele

Kuulutame välja ka „Seto Folgi loomingulise konkursi Metsa poole“. Meisterdada, maalida, voolida, tahuda, nikerdada ja joonistada võib kõike, mis Sul metsaelukatega seostub. Lase fantaasial lennata!

Loomingulise konkursi töid ootame aprillikuu lõpuni Värska Kultuurikeskuse aadressil „Seto Folk“, Värska vallavalitsus, Pikk tänav 12, Värska. Tööd võib tuua ka kohapeale.

Seto Folgi loomingulise meisterdamiskonkursi parimad saavad auhinnatud. Konkursitöid hindab auväärt žürii ja auhindu jagame kolmes vanuseklassis:

a) kuni kooliealised

b) 7–10 aastased

c) 10–15 aastased