Children's Program

This year´s festival welcomes a cozy yet spacious children area right next to the Seto Farm Museum´s playground. The safely confined area is full of exciting activities, great toys, drawing tools, books and carpets for comfortable stay. Kids can ride play horses and both festival days bring on new cultural activities, such as songs, games, stories, music tunes or dances.

The smallest of the small and their parents can enjoy the Napping Area for comfortable and well-deserved daytime napping. Kids can also find suitable activities in our Hiking Program and Workshop program. Come and discover the whole festival program with kids! 

LÕUNATUDULA

Ooda’, ooda’, unõkõnõ,
anna’ aigu, haigukõnõ!
Lasõ ma kua unõkoti,
las ma tii unõteki,
sõs vii ma unõ vesile,
lasõ unõ lainillõ.
/Kriisa Kati, Ugarevka k. 1886

Kuna Seto Folk on loodud terve pere rõõmuks, siis loomulikult on pööratud tähelepanu ka kõige pisemate külaliste ning nende vanemate heaolule. Sestap seatakse taaskord lasteala lähedusse, Seto Talumuuseumi Tsäimaja hubasesse katusekambrisse, sisse lõunatudula.

Paik on mõeldud neile, kes vajavad päeva jooksul kord või paar väikest kosutavat uinakut, et siis värske ja puhanuna folgiplatsil edasi lustida. Selleks on paika sätitud madratsid, padjad-pleedid ning isegi kiiged ja hällid väsinud vaprate piduliste unele kiigutamiseks. See on ka hea koht imetamiseks või joogisegude valmis segamiseks.

Lõunatudula asub siseruumides, et hoolimata ilmast või folgimöllust oleks seal kuiv ja soe ning vaikne ja rahulik olla.  Tudula on avatud laupäeval, 30. juunil 12:00-17:00.

IMG_2888